Призматична Оптика Element Optics IMMERSIVE SERIES 5×30 APR-1C MRAD

567.02  / 1108.99 BGN

Course: 1 EUR = 1.95583 BGNAvailability: Sold out SKU: 50071 Category:

Description

„Element Optics е екип от страстни, умели професионални стрелци, които проектират и произвеждат мерници и оптика с първокласно качество. Ние разбираме тънкостите на различни дисциплини на стрелба, от лежанка и PRS/NRL до лов на дълги разстояния и пневматично оръжие. С дизайнерският екип, идващ от Швеция, Южна Африка и САЩ, ние обединяваме най-добрите международни умения и опит, за да създадем най-добрата оптика, която може да се купи с пари. Ние предоставяме на индустрията за спортни, ловни и състезателни пушки продукти с най-високо качество, проектирани да бъдат съвместими както с въздушни, така и с огнестрелни оръжия.“

Оптиката Element Optics IMMERSIVE SERIES 5×30 LPR-1D MRAD се различава от традиционните оптични мерници, които имат своето място в света на оптиката, но новите технологии ни позволяват да разширим границите на възможното. Серията Immersive ви предлага гама от ултра компактни призматични мерници за пушка с много уникални свойства, включително водещо на пазара зрително поле, което ви привлича към заобикалящата ви среда за по-добра перспектива. За разлика от конвенционалните обхвати, които представят изображението от окуляра като плаващо далеч пред вас, изображението от обхвата на Immersive Series позволява значително подобрено периферно усещане, създавайки впечатлението, че сте потопени в сцената, оптичната яснота на ED стъкло, няма компромиси. Моделът 5×30 предлага достатъчно разстояние от очите за използване с пушки със силен откат с новите LPR мерни скали. Добре настроеният паралакс е от решаващо значение за оптимална прецизност, тъй като поставя мерната скала в същата фокална равнина като целта и я фиксира на място, елиминирайки възможността за грешка при паралакса. И разбира се ви позволява да виждате ясно целта си. IMMERSIVE SERIES 5×30 има два варианта: LPR-1D MRAD и LPR-1D BDC. Всички оптични мерници от серията Immersive разполагат с осветени скали с регулируема яркост. Това подобрява видимостта на мерника при облачно или слабо осветление. В комплект с капачки и монтаж за Picatinny база.

Характеристики на Оптика Element Optics IMMERSIVE SERIES 5×30 APR-1C MRAD

  • Rock: APR-1C MRAD
  • Увеличение: 5 х 
  • Диаметър на тубус: 34 mm
  • Full multi-coated lenses 
  • ED glass for reduced chromatic aberration and improved sharpness
  • Field of Review: @100 m/ 10.2 m
  • Lens diameter: 30 mm
  • Length: 147 мм
  • Weight 486 гр
  • Correction step: 1/4 MOA
  • Корекция при един оборот: 15 MOA/REV
  • Parallax compensation: 6 м – безкрайност
  • Illuminated scale in the first focal plane
  • Регулируем на наклон
  • Осветена скала
  • Нулиране на корекциите по хоризонтала и вертикала, кати туретите са с капачки.
  • Lifetime platinum guarantee (This lifetime warranty includes all scopes damaged by normal use and does not require registration, proof of purchase or transfer. Does not include loss, theft, intentional damage, or cosmetic damage that does not interfere with product performance.)
  • Material: Aviation aluminium
  • Resistant to water, fogging, impact - filled with nitrogen

Video

Additional information

Manufacturer

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Призматична Оптика Element Optics IMMERSIVE SERIES 5×30 APR-1C MRAD”