Точило за ножове DMT D8E 1200, 8 Inch Dia-Sharp® Continuous Diamond Bench
171.00 лв.

Описание
Ревю с качествени снимки на продуктите на DMT
Серията Dia-Sharp™ предлага непрекъсната диамантена повърхност, подходящо за заточване на малки или по – големи остриета. Тази серия се предлага в голям диапазон от големина на камъните и различни едрини на диамантения абразив.
Този модел е наличен в 4 различни грида: X – Extra Course ; C – Course: F – Fine; E – Extra Fine
- Extra Coarse диамант (60 микрона / 220 ), при значително отстраняване на материал е нужен за повредени ръбове.
- Course диамант (45 микрона / 325 ), за бързо възстановяване на режещия ръб.
- Fine диамант (25 микрона / 600 ), остър като бръснач ръб.
- Extra- Fine диаманти (9 микрона / 1200 мрежа ), за да полира и подобри режещия ръб след заточване с по – едър диамант.
Произведено в САЩ
Точилото DMT D8E (Extra Fine) е с много фина едрина на абразива. Представлява камък с дължина 8 инча (203мм) и широчина 76мм. Това е един от най – популярните модели за всякакви нужди. В комплект с гумена крачета против приплъзване.
- Size: 8″ x 3″ x 0.375″ (203 x 76 x 10mm)
Не е необходимо ползването на смазки, ползват се или сухи или с вода. Изключителната здравина позволяват ползването на точилото с години.
Видео
Допълнителна информация
Производител |
---|
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “Точило за ножове DMT D8E 1200, 8 Inch Dia-Sharp® Continuous Diamond Bench”
Трябва да влезнете в профила си, за да публикувате отзив.
Отзиви
Все още няма отзиви.